تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون یکشنبه مورخ 92/08/26 راس ساعت 19 با دستور جلسه (وادی هشتم)  و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

 با خواست درمان و حرکت  راه درمان برایمان نمایان شده است. گاهی در سفر تدریجی شخص هنوز پله ی جدید را تجربه نکرده؛ در حال پیش داوری است و ترس از عواقب آن دارد. پیش داوری کردن در چنین موردی خطاست متد کنگره با ضرب و تقسیم و حساب بازاری همخوانی ندارد...

ادامه مطلب>>> 

جلسه بعدی لژیون پنجشنبه مورخ 92/08/30 راس ساعت 17 با دستور جلسه (سی دی آموزشی عناصر معرکه گیری) و با راهنمایی آقای برقع وش برگزار خواهد شد. 

شخص تصور می کند با کم کردن پله و یا کاهش میزان داروی مصرفی حالش خراب میشود در صورتی که نتیجه ای کاملا" متفاوت را تجربه می کند. با حرکت راه نمایان می شود؛ اکثرا" راهنما هنگامی از این پیام استفاده می کند که شخص در حال پیش داوری است در صورتی که از عواقب آن بی اطلاع است. کسی که به درستی در حال سفر است به دنبال کم کردن مواد است نه بیشتر کردن آن چون می داند که حال خوب در پس کم شدن مصرف است نه در زیاد شدن آن؛ اگر قرار بود مصرف زیاد مواد حال ما را خوش کند که ما برای کنار گذاشتنش اقدام نمی کردیم بلکه تا آخر عمر آن را مصرف می کردیم و مرتب و منظم به کار و زندگی ادامه می دادیم. آری با حرکت راه نمایان می شود در مسیر کنگره قدم بردارید؛ گوش به فرمان من نباشید بلکه گوش به فرمان آموزش های کنگره و همچنین چیزی که من از کنگره آموخته ام و در حال انتقال به شما هستم باشید.

جلسه بعدی لژیون پنجشنبه مورخ 92/08/30 راس ساعت 17 با دستور جلسه (سی دی آموزشی عناصر معرکه گیری) و با راهنمایی آقای برقع وش برگزار خواهد شد.
:: برچسب‌ها: وادی هشتم , سی دی عناصر معرکه گیری , جهانبینی , درمان اعتیاد , کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : دوشنبه 27 آبان 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها