تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون یکشنبه مورخ 92/08/19 راس ساعت 19 با دستور جلسه (جهانبینی کاربردی جلد دوم)  و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

در مثال استخر انرژی خوانده ایم که اگر آب استخر را انرژی در نظر بگیریم، زلالی و پاكی و یا آلودگی آب درون استخر كیفیت انرژی و مقدار آب یا حجم آب كمیت انرژی را نشان می‌دهد هنگامیكه آب درون لوله ها یا حفره ها جاری می‌شود احساس پدید می‌آید ...

ادامه مطلب>>> 

جلسه بعدی لژیون (پارک)  سه شنبه مورخ 92/08/21 راس ساعت 16 با دستور جلسه (جهانبینی کاربردی جلد 2) و با راهنمایی آقای برقع وش برگزار خواهد شد. 

اگر آب درون استخر پایین باشد بسیاری از حفره ها به دلیل اینكه بالاتر از سطح آب هستند نمی‌توانند آبی را به بیرون منتقل نمایند . لذا حسی پدید نمی‌آید. مثلا نمی‌توانند به دیگران محبت كنند. این امر به دلیل پایین بودن سطح انرژی است. هر كدام از حفره ها را می‌توان به طیف بخصوصی از حس نسبت داد. حال اگر در استخری سطح آب بالا باشد ولی آب درون استخر، كثیف و آلوده باشد آب جریان می‌یابد ولی فقط می‌تواند تخریب در اطراف خود ایجاد نماید زمانیكه آب درون چنین استخری ریخته می‌شود حتی اگر آب زلال و پاك باشد با تركیب شدن با آب آلوده درون استخر آلوده و كثیف می‌شود . ممكن است در درون ما برخی ساختارها وجود نداشته باشند در این صورت ما نمی توانیم نسبت به برخی از مقوله ها احساس داشته باشیم . اگر بخواهیم آن حسها را در درون خود پدید آوریم. دانائی كه پیش تر در موردش صحبت كردیم نمایانگر شكل و ابعاد استخر درونی ما است یعنی ظرفیت استخر به میزان دانایی ما بستگی دارد . دانایی بیشتر = گنجایش و ظرفیت بیشتر . 

مشکلات جسمانی قابل حل و تحمل هستند چیزی که باید تغییر کند؛ جهانبینی و دیدگاه است؛ وقتی دیدگاه درست باشد بی حالی؛ خماری و انرژی پائین تا بوجود آمدن گنجایش و ظرفیت بیشتر تحمل می شود اما وقتی دیدگاه خراب است؛ کوچکترین عارضه ای مانند پرش عضلات فرد را به کسب انرژی از راه های غیر ترغیب می کند. عکس العمل های آشکار جسم البته بصورت بسیار خفیف و همچنین مشکلات روزمره جزئی از سفر و زندگی ما است؛ دلیلی ندارد  با کوچکترین مسئله ای که ایجاد می گردد فکر مصرف مواد در ذهن تداعی شود. اکثر مشکلات ما از درون ما نشآت می گیرند؛ ما فکر می کنیم با خواب بیشتر بدنمان انرژی بیشتری می گیرد در صورتی که هر چه بیشتر می خوابیم بی حالتر می شویم. در مبحث انرژی وقتی انسان وارد دنیای تاریکی و ضد ارزشها می گردد با برعکس شدن عملکرد حواس و چاکراها استخر درونی تبدیل به لجن زار می گردد. در واقع پنج درصد از مشکل ما مشکل جسمانی است و مابقی آن به درون ما مربوط می باشد. نمی توانیم توقع داشته باشیم که انرژی با ارتعاشات بالا را تجربه نماییم در حالی که درگیر ضد ارزشها هستیم؛ تنها راه تزکیه و پالایش و بالا بردن دانایی و در نتیجه ظرفیت و گنجایش است...

جلسه بعدی لژیون (پارک)  سه شنبه مورخ 92/08/21 راس ساعت 16 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقۀ 60 درجه زیر صفر و با راهنمایی آقای برقع وش برگزار خواهد شد. 
:: برچسب‌ها: انرژی , کیفیت انرژی , کمیت انرژی , دیدگاه , جهانبینی , کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : دوشنبه 20 آبان 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها