تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون سه شنبه مورخ 92/08/07 راس ساعت 16 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقۀ 60 درجه زیر صفر و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

نیرو مانند گاز است؛ اگر استفاده نشود؛ مانند آبی که در سطح وسیعتر قرار بگیرد؛ زود تبخیر می گردد. اما نیروی فیزیکی مثبت که خوابیده بود؛ وقتی بیدار شود؛ اگر همزمان با آن دانایی بالا نرود؛ موجب عصیان و تخریب خواهد شد. نکته ی حائز اهمیتی که بین این دو موضوع قرار دارد؛ تعادل داشتن است. مسافر باید بداند اگر یک پله جلوتر آمده چرا آمده و همزمان با چنین حرکتی آیا آموزش دیده و جهانبینی کسب نموده است؟. یقینا" بدون کسب دانایی داشتن حرکت صحیح ناممکن است. در کنگره چیزی به نام قطع وجود ندارد و تمام موضوعات باید در خطوط تعادل صورت بگیرد. وقتی گفته می شود که نیروها بیدار می شوند و ما باید آنها را از قسمت تحتانی بدن به قسمت سر منتقل نمائیم به این گونه نیست که با ابزاری مانند بیل نیروها را منتقل کنیم؛ باید تفکر نمائیم اگر قرار باشد خارج از تعادل وارد بازی شهوت و یا هر موضوع دیگری اعم از کار؛ ورزش و...  شویم؛ موجب تخریب خواهد شد. چه بسا افرادی که به سبب انجام ورزش سنگین؛ ناکام از مسیر درمان خارج شده اند؛ در مبحث نیرو  یا انرژی  وتوان بایستی آرام آرام در بدست آوردن و هزینه کردن آن قدم برداریم به همان صورت که در ادامه ی مبحث گفته می شود: وقتی نیرویی که از کم شروع بشود و به درجۀ بالا و بالاتری برسد؛ نقطۀ تحمل پیدا می شود...

جلسه بعدی لژیون پنج شنبه مورخ 92/08/09 راس ساعت 17 با دستور جلسۀ " سی دی آموزشی انتقال صفات" و با راهنمایی آقای برقع وش برگذار خواهد شد. 
:: برچسب‌ها: کتاب عبور از منطقه60 درجه زیر صفر , مهندس حسین دژاکام , درمان اعتیاد , کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : سه شنبه 7 آبان 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها