تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون سه شنبه مورخ 92/07/30 راس ساعت 16 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقۀ 60 درجه زیر صفر و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

اکثر کسانی که در وادی اعتیاد گرفتار شده اند؛ ابتدا با مصرف الکل و یا حشیش و به تصور اینکه هیچگاه معتاد نخواهند شد؛ وارد این بازی شده اند. اما در ادامه به دلیل به هم ریختگی در سیستم شبه افیونی جسم خویش؛ و عوارض متعدد الکل یا حشیش به تریاک پناه برده اند که خود تخریبی بالاتر ایجاد نموده است. در هر صورت اکنون که در مسیر درمان اعتیاد قرار داریم درست نیست که بگوییم چون در حال درمان مصرف  تریاک یا هروئین و یا شیشه هستم می توانم فقط برای یکبار و یا گاهی الکل یا حشیش مصرف نمایم؛ این چنین حکمی؛ حکم بازگشت به چرخه اعتیاد و تکرار مجدد تاریخ است. گاهی ما داشته هایمان و  دانایی بدست آمده از کنگره را به رخ دیگران می کشیم در حالی که برای گرفتن آموزش کافی اقدام نکرده ایم؛ دانایی و آنچه که پیرامون آن مدنظر کنگره است آن چیزی نیست که ما در تصورات خود داریم؛ کسی که ده؛ بیست و یا سی سال است که با مصرف مواد مخدر در جزء جزء وجود خویش تخریب ایجاد نموده است چگونه می تواند بدون اختصاص زمان و بالا بردن آگاهی ها به رهایی برسد. چرا گفته می شود یک سال حضور و آموزش در کنگره برای ما حکم یک دوره از حیات را دارد؟ باید بیاندیشیم! از هر نقطه که نوری بتابد در جمع آن باید تفکر نمائیم؛ یک سال حضور به معنای واقعی و پذیرفتن گام به گام آموزشها می تواند حیات دوباره ای برایمان به ارمغان آورد...

جلسه بعدی لژیون پنج شنبه مورخ 92/08/02 راس ساعت 17 با دستور جلسۀ " سی دی آموزشی صبر؛ استقامت؛ آرامش " و با راهنمایی آقای برقع وش برگذار خواهد شد. 
:: برچسب‌ها: حشیش , تریاک , شیشه , اعتیاد , درمان اعتیاد , کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : سه شنبه 30 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها