تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون یکشنبه مورخ 92/07/28 راس ساعت 19 با دستور جلسه وادی هفت و با استادی مسافر سعید تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است؛ یکی یافتن راه و دیگر آنچه برداشت می نمائیم؛ حقیقت آن چیزی نیست که شما می خواهید یا به آن فکر می کنید بلکه دقیقا" چیزی است که نمی بینید و به آن فکر نمی کنید اما نکتۀ مهم این است که در ادامه اتفاق می افتد.

 پس پرده چیست و هدف ما از آمدن به کنگره چیست؟ چرا ما در مسیر درمان قرار گرفته ایم در حالی که بسیاری از معتادان در بیغوله ها جان به جان آفرین تسلیم می کنند؟ ما وارد مرحله ای از حیات شده ایم که باید آنرا به درستی پشت سر بگذاریم ممکن است در هیچ زمان و مکان دیگری امکان تکرار آن وجود نداشته باشد؛ و به نظر من این جایگاه امتیاز و موقعیتی است که برای یکبار به هر فرد نشان داده می شود و هر فرد دو راه بیشتر ندارد یا با انتخاب درست و با طی مراحل سفر به درمان می رسد و یا با انتخابی اشتباه حساب خود را به کرام الکاتبین محول می نماید. به همین دلیل همیشه می گویم اگر در این مسیر قرار گرفته اید به درستی سفر کنید سیستم کنگره به گونه ای است که به اندازه لازم زمان می دهد تا در ادامه جرقه خورده شود و شخص در مسیر درست قرار بگیرد و لازمۀ این موضوع خواست و حرکت است؛ اذن رهایی برای کسی صادر می گردد که خواستار درمان است و در حال حرکت می باشد ...

 جلسه بعدی لژیون (پارک)  سه شنبه مورخ 92/07/30 راس ساعت 16 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقۀ 60 درجه زیر صفر و با استادی مسافر بهرام برگذار خواهد شد. 
:: برچسب‌ها: اعتیاد , درمان اعتیاد , سروش برقع وش , جمعیت احیای انسانی کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : دوشنبه 29 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها