تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون یکشنبه مورخ 92/07/21 راس ساعت 19 با دستور جلسه وادی هفت و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است؛ یکی یافتن راه و دیگر آنچه برداشت می نمائیم. حقیقت این است که اتفاقات بسیاری رخ می دهند و همگی آنها برای ما آموزش محسوب می شوند و این چیزی است که مسیر برای ما نمایان ساخته است. همۀ شما پیرامون تجربیات مصرف مواد و دنیای پیرامون آن صحبت کردید؛ اجازه دهید کمی فراتر برویم. فرای مواد مخدر چیزی که مسیر عنوان می کند اجرای فرامین و دوری از زشتیها و ضد ارزشها است. باید بدانیم که آیا در انجامها نقشمان را بدرستی ایفاء می کنیم؟  مطلب دیگر این است که چه چیزی برداشت کرده ایم؛ اگر در سخن  برداشتها را شعار می دهم؛ آیا در انجام اعمال نیز صادق هستم؟ در مسیر کنگره چقدر برداشت کرده ام؟ باید دانست کشف حقیقتی که در مورد آن صحبت می شود و راهی که پیدا شده؛ مسیری الهی است که در هیچ کجای دنیا چنین کاری انجام نشده و نظیر آن را نمی توان یافت. اگر کسی از خارج کنگره نظاره گر باشد ...

بقیه در ادامه مطلب...

جلسه بعدی لژیون (پارک)  سه شنبه مورخ 92/07/23  راس ساعت 16 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقۀ 60 درجه زیر صفر و با راهنمایی آقای برقع وش برگذار خواهد شد. 

خواهد گفت همگی اینها دیوانه گانی هستند که دور هم جمع شده اند؛ چگونه ممکن است انسانی از تمام زندگی خود بگذرد تا به انسانهای دیگر خدمت کند و این موضوع با عقل حسابگرانه این زمان سنخیتی ندارد.

همۀ ما با سختی های بسیاری از جمله مشکلات جسمی؛ فکری؛ مالی و خانوادگی و هزاران گرفتاری دیگر در حال حرکت در مسیر هستیم ولی نکته ای که وجود دارد داشتن اعتماد به مسیر است؛ و هر که در این مسیر درست قدم برداشت دگرگونی هایی را در زندگی تجربه کرد که در باورش نمی گنجید.

از کنگره بیشتر از ترک اعتیاد بخواهید و تنها به ترک اعتیاد بسنده نکنید؛ تلاش و خدمت بیشتر و همچنین حضور پررنگ تر داشته باشید؛با نگاهی در می یابید کسانی که اینچنین سفر کرده اند در حال رسیدن به عرش اعلاء و نزدیک شدن به رهاییند و کسانی که غفلت کردند یا از مسیر خارج شده اند و یا خواهند شد و سپاس خداوند رحمان را که هر دو روی سکه را همیشه برایمان نمایان ساخته است؛ پس همیشه؛ همچون عقاب باشید و با عقابها همنشینی کنید.
:: برچسب‌ها: تریاک , شیشه , هروئین , اعتیاد , درمان تدریجی اعتیاد , جمعیت احیای انسانی کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : دوشنبه 22 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها