تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - دل نوشته مسافران...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

شاید همه ندانیم جناب آقای مهندس دژاکام بنیانگذار و موسس کنگره60 و یاران ایشان با چه سختیها و دشواریهایی مواجه بوده اند و چه مشکلاتی را متحمل شده اند تا کنگره را جهت یک هدف انسانی به منظور نجات انسانهای مصرف کننده مواد مخدر ؛ به وضع کنونی درآورند. انسانهایی که بواسطۀ مصرف مواد مخدر در دام نیروهای اهریمنی گرفتار شده و زندگی آنان سراسر مشقت و پر از وحشت و اضطراب گشته است.

دوستان کنگره یک مکان امن و مقدس است و بسیار حرمت دارد؛ مطمئنا" حرمت شکنی در این مکان مقدس تاوان سنگینی دارد.

بر همه ما مسافران لازم است حرمت کنگره و همچنین قوانین و مقررات؛ نظم و انظباط؛ اصول و قواعد و روشهای تدوین شدۀ کنگره را دقیقا" رعایت و اجرا نماییم.

بقیه در ادامه مطلب:

از انجام رفتار و گفتار زشت و ناشایست در داخل کنگره و محیط اطراف آن جدا" خودداری کنیم و بعبارت دیگر پندار سالم؛ گفتار سالم و کردار سالم را سرمشق زندگی خود قرار دهیم.

نسبت به راهنمای خود و سایر خدمتگذاران کنگره صادق و قدردان باشیم و به آنان احترام بگذاریم.

تعالیم و آموزشها و دستورات راهنمای خود را دقیقا" توجه و اجرا نمائیم و با تصمیم و رای خود تغییری در دستورات راهنما ایجاد نکنیم و همچنین نوشتارها و آموزشهای کنگره را مکرر استفاده نمائیم و در جلسات و لژیون ها مشارکت و خدمت نمائیم و مشکلات خود را با راهنمای خود مطرح و راه حل از ایشان دریاقت داریم تا در نهایت بتوانیم سفر آسان و خوبی را با موفقیت کامل به مقصد برسانیم.

هر آنچه را که از کنگره به دست می آوریم از آن خوشحال و خشنود باشیم و برای آن ارج و احترام قائل شویم و خداوند متعال را شکر نمائیم.

از هیچگونه مساعدت مالی؛ معنوی؛ خدماتی و غیره به کنگره کوتاهی نکنیم و بسیار ارزشمند است که پس از درمان و رهایی برای ادای دین رهایی خود و با تلاش و کوشش؛ جایگاه و شال  پر ارزش و معنوی راهنمایی را به دست آوریم تا ما هم به یاری خداوند بتوانیم نجات بخش زندگی سایر انسانهای دربند باشیم.

انشاالله خداوند متعال چراغ کنگره را همیشه نورانی نگه دارد تا پرتو نور آن روشنایی بخش زندگی ها و شادی آفرین خانواده ها باشد.

با احترام : مسافر عباس
:: برچسب‌ها: اعتیاد , درمان اعتیاد , جسم , روان , جهانبینی , مهندس دژاکام , c60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : شنبه 20 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها