تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - دل نوشته مسافران...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

یکی از بهترین این تغییرات شروع درمان مصرف مواد وقدم گذاشتن از سیاهی و دام اهریمن به روشنایی است که بسیار با اهمیت و ارزشمند است در نتیجه اغلب اوقات حوصله ی انجام کار و حال خوش از جنس خوب را دارم؛ در صورتی که در زمان مصرف این حوصله و حال فقط بعد از مصرف مواد بود ولی از جنس نامرغوب دیگری.

شناخت مختصر از کل جهان هستی و کائنات و نظم و نظامات آن به دست آوردم و متوجه شدم هیچ عملی چه شایسته و چه ناشایسته از بین نمی رود و نتایج این اعمال و خصوصا" مصرف مواد در این دنیا و دنیای بعد به ما بر خواهد گشت؛ حال چه بهتر این برگشت در این دنیا باشد تا شاید بتوان آن را جبران نمود چون در حیات بعدی نه زمانی است و نه مکانی برای جبران و مضافا"تاوان آن نیز بسیار بسیار سخت تر است؛ در نتیجه ضمن اینکه ایمان و اعتقادم بیشتر شد بیشتر متوجه و مراقب اعمال و رفتارم می باشم.

محتوای نوشتار وادی ها و کتاب60 درجه زیر صفر و سی دی های و آموزشها؛ علاوه بر کیفیت بسیار خوب سفرم؛ تجربۀ بسیار مثبت و خوبی را در چگونه زیستن برای یک زندگی موفق تر و بهتر و همچنین انسانی داناتر را به من آموخت که سعی و تلاش دارم به تدریج آن را اجرائی نمایم.

آموختم قبل از انجام هر گفتار یا کرداری تفکر نمایم و تعادل داشته باشم؛ تحمل خود را افزایش دهم عصبانیت و ناراحتی خود را کنترل نمایم؛ کمک و مساعدت به دیگران؛ مهربانی و ادب داشتۀ قبلی خود را بیشتر کنم و به طور کلی در مسیر صفات ارزشی قدم بردارم و پندار نیک و سالم؛ گفتار نیک و سالم و کردار نیک و سالم را سرمشق زندگی خود قرار دهم.

شناخت خوبی از شهر وجودی و صور آشکار و پنهان خود به دست آوردم؛ مراحل دانایی؛ مثلث دانایی و دانایی موثر؛ مراتب نفس؛ حس؛ تفکر؛ تحمل؛ عقل و... را آموزش دیدم که بسیار موثر در زندگی آینده خواهد بود.

در انتها خوب می دانم که تمامی موارد فوق را مدیون راهنما و استاد عزیز و ارجمندم جناب آقای برقع وش و آموزشهای بسیار ارزشمند ایشان و همچنین کنگره می باشم که زبانم برای تشکر و سپاسگذاری قاصر است انشاالله خداوند متعال در همه ی موارد کمک و یار شمایان باشد.

با احترام : مسافر عباس
:: برچسب‌ها: تغییرات , درمان اعتیاد , کنگره60 , حس , عقل ,
ن : سروش برقع وش
ت : یکشنبه 14 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها