تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون پنجشنبه مورخ 92/07/11 راس ساعت 19 با دستور جلسه (سی دی آموزشی مثلث تاریکی) و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

 

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

وسوسه همان نیاز است؛ کسی که وسوسه مصرف مواد مخدر دارد خماراست؛ مسیری که در حال پیمودن آن هستیم در طول یازده ماه با روش دی اس تی و بصورت تدریجی مصرف مواد را کاهش می دهد تا جسم به تعادل برسد؛ در نتیجه اشخاصی که به تعادل می رسند دیگر وسوسه مصرف ندارند و کسی که وسوسه ندارد؛ نیاز ندارد و طغیان نمی کند و افکار و اندیشۀ او درگیر این موضوع نخواهد بود.

 زمانی که ما اختیار خود را به واسطۀ مصرف مواد از بین بردیم شرک اتفاق افتاد؛ ما مواد مخدر را شریک خود قرار داده و گوهر وجودمان را با او قسمت کردیم؛ و هر چه بیشتر به این شراکت ادامه دادیم؛ اختیارمان کمتر و کمتر شد تا جایی که زمام امور کلا" در دست مواد مخدر؛ شیطان و نفس اماره قرار گرفت. این حالت ادامه داشت؛ تا جایی که توان خود را کاملا" از دست دادیم و به معنای واقعی خسته شدیم؛ سپس بارها برای رهایی تلاش نمودیم ولی بدلیل قرار گرفتن در راه های فرعی همچنان به نقطۀ آغاز برگشت می شدیم اما با قرار گرفتن در مسیر کنگره مشکل اصلی حل شد و نیاز به مصرف مواد از بین رفت. ما دیگر چیزی به نام وسوسه را احساس نمی کنیم تمام موضوعاتی که در سی دی توسط استاد  گفته می شود به هم مرتبط و دایره وار به هم متصل هستند...

 

جلسه بعدی لژیون یکشنبه 92/07/14 راس ساعت 17 با دستور جلسه (ادامه وادی شش) و با راهنمایی آقای برقع وش برگذار خواهد شد.




:: برچسب‌ها: شیشه , تریاک , اعتیاد , درمان تدریجی اعتیاد , c60 , جمعیت احیای انسانی کنگره 60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : جمعه 12 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها