تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - دل نوشته مسافران...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

تریاک اگر دست حکیم حاذق باشد،داروی شفابخش است...


هیچ گاه باور نمی کردم که مصرف مواد من از روزی چند گرم تریاک و شیره؛ تبدیل به یک گرم مصرف  در طول ده روز بشود و این موضوع را مدیون زحمات استاد راهنما و در نهایت کنگره60 هستم.

کنگره اولین تغییری که در من ایجاد کرد؛ نظم در مصرف بود که چه مقدار دارو را در چه زمانی مصرف نمایم؛ ولی فبل از ورود به کنگره مصرف من هیچ نظمی نداشت و به اصطلاح بصورت یلخی مصرف می کردم؛ همیشه در جیبم مواد داشتم و با احساس هر موضوعی مقداری مصرف می کردم و باز دوباره نگران بودم که خمار نشوم و همین موضوع نیز باعث تخریب بیشتری در من شده بود. موضوع دیگر پیدا کردن جا و مکان مصرف و استرس تهیه مواد بود که همیشه موجب سلب آرامش در من می شد که با حضور در مسیر درمان کنگره؛ این موضوع نیز به خاطرات سپرده شد.

در گذشته بر اساس نگرشی که داشتم؛ تریاک را به عنوان مخرب ترین  ماده می شناختم؛ اما امروز می دانم که اگر در دست حکیم حاذق باشد می تواند دارویی شفابخش گردد؛ و من اکنون پی به معجزۀ این دارو برده ام.

نکتۀ مهمی که در این مدت با آن روبرو شدم؛ عشق و محبت خدمت گذاران به مسافران بدون هیچ مزد یا حقوقی است. این امر باعث ایجاد صمیمیتی در من شد تا همۀ خدمتگذاران؛ راهنما و بچه های لژیون و... را دوست داشته باشم که قبلا" دربیرون از کنگره دوست داشتن به این صورت برایم وجود نداشت و اگر هم بود صوری و ظاهری بود. در پایان از تمامی دست اندرکاران کنگره60 خصوصا" راهنمای عزیزم کمال تشکر را می نمایم و امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشد.

با احترام : مسافر جعفر
:: برچسب‌ها: تریاک , اعتیاد به مواد مخدر , درمان اعتیاد , c60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : سه شنبه 9 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها