تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون سه شنبه مورخ 92/07/02 راس ساعت 16 با دستور جلسه  " کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

 <ابتدای جلسه؛برگزاری آزمون داخلی لژیون از وادی های اول؛ دوم و سوم>

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

بایستی در جلسات حضور داشته باشیم؛ باید روی صندلی ها بنشینیم؛ بذر باید کاشته شود تا نتیجه مطلوب برداشت گردد؛  اکثر مطالب بارها گفته شده و همگی آن را قبول داریم؛ اما فاصله بین قبول کردن و ایمان آوردن بسیار است؛ گاهی کارهای جزئی روزانه را به ماندن در جلسۀ آموزشی ترجیح می دهیم؛ یا بخاطر درگیر بودن در روزمرگی حضور در سالگردهای رهایی را از دست می دهیم؛ باید بدانیم که حضور در چنین جلساتی واجب است و به موجب حضور و در ورای آن؛ گره از مشکلات ما باز خواهد شد.

خداوند مسیر و صراط مستقیم را برای کسانی نمایان می کند که به دنبال روشنایی می گردند؛ کسی که در پی آن نباشد؛ نشانی از آن نخواهد یافت و در ادامه به چاه ظلمات سرنگون خواهد شد. در بخشی از دعای کنگره می خوانیم که ؛؛؛ما در پی هم روان شده ایم تا بدانیم آنچه نمی دانیم؛؛؛ هر کس باید به اندازه خود و نسبت به ارتقای جایگاهش نقش خود را ایفا نماید؛ باید دانایی موثری که کسب کرده ایم را انتقال دهیم؛ با زمان مصرف کننده صرف بودن فاصله گرفته ایم؛ با ادب؛ نزاکت و حرمت آشنا شده ایم؛ شکل ما تغییر کرده و اگر هم تغییر نکرده با نزدیک شدن به رهایی باید تغییر کند؛ باید با هوشیاری در لحظه زندگی کنیم و  فکر سالم؛ گفتار سالم و عمل سالم را در همۀ قسمتها مد نظر قرار دهیم. بایستی بیشتر تلاش کنیم سفره نعمت باز و گسترده شده است؛ چرا بیشترین استفاده و برداشت را نداشته باشیم؟

جلسه بعدی لژیون پنج شنبه مورخ 92/07/04 راس ساعت 17 با دستور جلسۀ " سی دی آموزشی تعلل " و با راهنمایی آقای برقع وش برگذار خواهد شد.
:: برچسب‌ها: اعتیاد , درمان تدریجی اعتیاد , درمان دی اس تی , کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : سه شنبه 2 مهر 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها