تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون یکشنبه مورخ 92/06/31 راس ساعت 19 با دستور جلسه وادی شش و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

در طول سفر ذهن نقش بسیار حساسی را بازی می کند؛ ذهن یکی از صور پنهان است که باید مهار شود؛ یکی از راه های مهار آن؛ حضور در کنگره و خدمت است؛ در طول سفر باید به تفکر و ذهن خود سمت و سو دهیم در غیر اینصورت ذهن جهت گیری و سمت سوی مارا رقم خواهد زد. وقتی صحبت از مواد و مصرف آن می شود؛ ذهن اولین کاری که انجام می دهد؛ ساختن تصاویری زیبا از نشئه گی و لذت های پیرامون آن است؛ و در این حالت تنها درب باغ سبز است که نشان داده می شود. ولی برای این مشکل باید راه حلی پیدا کنیم؛ باید به این سئوال پاسخ دهیم که من تا چه وقت می خواهم مواد مصرف کنم؟ تا کی؟ آخر این ماجرا کجاست؟ من با درد خماری؛ ذلت؛ نکبت؛ و بعد از دست دادن آبروی اجتماعی و زن و بچه و زندگی وارد مسیرشده ام تا درمان شوم؛ اگر می خواستم به روند قبلی ادامه بدهم پس اینجا چه می کنم؟ من خواستار رهایی هستم ولی از طرفی دیگر ذهن هنوز مرا بازی می دهد؛ چه باید کنم؟ راه حل این موضوع اعتماد است؛ من باید اعتماد کرده و درست حرکت کنم.

شخصی که پس از هشت ماه سفر ذهنش درگیر مواد است؛ خانه اش از پایبست ویران است به عبارت دیگر از ابتدای ورود خشت اول را درست نچیده است؛ البته این شخص می تواند به ابتدا بازگشته و بنای درستی ایجاد کند؛ برخی انجام می دهند و برخی تا انتها در نقاب خود به سر می برند؛ این اضداد است که تفاوت ها را نشان می دهند. بد و خوب همه افرادی که در مسیر درمان قرار گرفته اند خواستار رهایی هستند اما برخی حرکت نمی کنند؛ وادی پنجم به ما گفت: در جهان ما تفکر قدرت مطلق حل نیست توام با رفتن و رسیدن آن را کامل می کند؛ باید حرکت کرد؛ باید حضور داشت و باید در انجام ها بهترین بود... 

جلسه بعدی لژیون (پارک)  سه شنبه مورخ 92/07/02  راس ساعت 16 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقۀ 60 درجه زیر صفر و با راهنمایی آقای برقع وش برگذار خواهد شد.
:: برچسب‌ها: اعتیاد , درمان تدریجی اعتیاد , جهانبینی , وادی ششم , کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : یکشنبه 31 شهریور 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها