تبلیغات
وبلاگ لژیون آقای سروش برقع وش - گزارش لژیون...
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات وبلاگ

جلسه لژیون سه شنبه مورخ26/06/92 راس ساعت 16 با دستور جلسه کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر و با استادی آقای برقع وش تشکیل شد.

خلاصه ای از سخنان تقدیم به دوستان گرامی:

؛؛در ادامۀ کار؛ کوشش های شما به نتایجی می رسد؛؛ شخص نباید انتظار داشته باشد که در طی چند روز یا یک هفته اتفاق خاصی برایش بوجود بیاید؛ در صراط مستقیم هر اتفاقی که می افتد ممکن است جرقّه ای باشد؛ نباید از کنار آن به آسانی گذر کنیم چون از ذرات جرقّه و به هم پیوستن آنها می توان به منبع نور رسید؛ پیدایش موضوعات و مسائل مختلف بی حکمت و بی ارتباط با هم نیستند؛ با جمع شدن تمامی آنها خطی بوجود می آید که مسیر ما را به منبع نور منتهی خواهد کرد. انسان همیشه در اوج تاریکی ها با پیدایش ذره ای نور سعی می کند که بسوی آن حرکت کند؛ حتی اگر این حرکت با سختی همراه باشد. انتخاب جرقه یا انتخاب میان مسیر روشنایی و تاریکی با شخص مسافر است؛ راهنما فقط مسیر درمان را نشان می دهد؛ کلیات مسیر را اگر یک کتاب در نظر بگیریم با خواندن آن درمان خواهیم شد و در صورت نخواندن به دامان مواد مخدر باز خواهیم گشت؛ و این انتخاب فقط در دست شخص مسافر قرار دارد. قرار گرفتن یکایک افراد در چنین مسیری بی حکمت نیست حتی اگر افراد این قرار گیری را بی حکمت بدانند.

خداوند پازل حیات و زندگی را بسیار منظم و هوشمند آفریده؛ در مسیر دانایی هر چه جلوتر می آییم متوجه هوشمندی ساختار این نظام می شویم؛ وقتی به اندازه ذره ای مرتکب ضد ارزشها می شویم به سرعت تاوان آن را پس می دهیم؛ البته در اثر عدم دانایی گاهی برخی اشخاص تاوان پس می دهند اما خودشان نمی دانند؛ مانند مصرف کننده ای که در زمان مصرف مواد مخدر نمی داند که تمام بدبختی های موجود در زندگیش به دلیل مصرف مواد است؛ اگر مشکل مالی پیدا کند یا اگر مشکل خانوادگی داشته باشد؛ تصور می کند که این مسائل عادی است و برای همه بوجود می آید در صورتی که پایه تمام این مشکلات در مصرف مواد مخدر جای دارد. برای ما نیز دقیقا" همینطور است ما در گذشته تاوان مصرف مواد مخدر را پس داده ایم و اکنون نیز پس خواهیم داد تا زمانی که حسابمان را صفر نمائیم. امکان ندارد شخصی در مسیر تاریکی قرار بگیرد و تاوان پس ندهد و باز امکان ندارد که شخصی در مسیر روشنایی قرار بگیرد و پاداشش را نگیرد؛ هر  بلا یا خیری که برسر ما می آید خودمان با دست خودمان برای خود مهیا می کنیم؛ و این عین عدالت خداوند رحمان است که همیشه جاری است...

جلسه بعدی لژیون پنج شنبه مورخ 28/06/92 راس ساعت 17 با دستور جلسه ( سی دی آموزشی نادانی) و با راهنمایی آقای برقع وش برگذار خواهد شد.
:: برچسب‌ها: اعتیاد , درمان تدریجی اعتیاد , کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر , کنگره60 ,
ن : محمد رضا امیریان
ت : سه شنبه 26 شهریور 1392
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیامهای کنگره60
لینکهای ویژه
آمار سایت
برچسب ها